Alo Telefonda Sex

Arkadaş Hattı

Telefonda Sex Seçenekleri

Kullanıcılar için birçok seçeneğe ayrılmış olan telefonda sex imkânları günden güne yayılan bir ölçekte hizmetlerine devam ediyor. Günlük hayatında bunalan, arzularını tatmin etmekte güçlük çeken kişiler telde sex yaparak günün tüm yorgunluğunu ve stresini atma imkânını da elde edebiliyorlar.

 Telde Sex Avantajları ve Özellikleri

Normal tarifeden faturaya yansıyan telefonda sex olanakları ekonomik açıdan da rahatlatıcı unsurlar taşıyor. Normal bir yeri arar gibi bu hatları arayan kullanıcılar dakikalarca ve de saatlerce telde sex yaparak özledikleri özgür ortamı telefonda yakalayabiliyorlar. Bununla birlikte konuşulan tüm kadınlar gerçek birer kişilik olduğu için alınan zevkin limitleri de otomatik olarak yükseliyor. Tüm numaralar fotoğrafları bulunan hanımların alt kısmında yazmaktadır. Bu kadınların birden fazla fotoğrafı bulunuyor. Bununla birlikte online olup olmadıkları yanlarındaki kırmızı ya da yeşil sayaçlardan belirgin hale gelmektedir. Buna göre fotoğrafı ve telefon numarası bulunan seksi bayanların yanında yeşil ışık yanıyorsa müsait, kırmızı ışık yanıyorsa online değil anlamı çıkarılmakta.

Konuşmanın yönünü tayin eden ise erkekler olmakta. Bu sayede içte saklı kalan tüm arzular, tüm fanteziler herhangi bir yaptırıma ya da sansüre maruz kalınmadan dilendiği gibi ifade edilebiliyor. Bu mutlak özgür duygusu ise sunduğu avantajlar ile birlikte erkekleri rahatlatan, iyi hissettiren, geleceğe ve kadınlara daha umutlu bakan birer birey haline getiriyor. Yapılan tüm konuşmalar büyük bir gizlilik içerisinde yer almakta ve kimse ile paylaşılmamakta. Bu hatlarda sesler ve diyaloglar kaydedilmemekte. Böylece kişinin mahremiyet alanına da saygı duyan bu hatlarda günde binlerce erkek hayalini süsleyen binlerce kadın ile birlikte saatlerce rahatlatıcı konuşmalara ev sahipliği yapabiliyor. Yüzlerce farklı kadının telefon beklediği erkekler cüzi bir miktar karşılığında hayallerini ve planlarını önce telefondan gerçekleştirme avantajını yakalıyor.